Posiadasz silikonowe etui na swojego smartfona?

Co jakiś czas warto takie etui wyczyścić, gdyż pył i kurz znajdujące się pod pokrowcem mogą porysować obudowę telefonu.

Wszelkie zabrudzenia zostawiają skazę nawet na najlepszym smartfonie, odbierając mu urok.

Jeśli zależy Ci, by Twój telefon wyglądał czysto i nie uległ zniszczeniu, dbaj o swoje silikonowe etui regularnie.

Kurz i pył wyczyścisz łatwo ściereczką lub gąbką nasączoną ciepłą wodą wraz z mydłem. Ściereczka powinna być miękka i niepyląca. W przypadku większych zabrudzeń, możemy zastosować niewielką ilość alkoholu izopropylowego.

Możemy również zastosować dostępne na rynku nawilżane chusteczki do czyszczenia okularow lub monitorów. Można użyć zmywacza do paznokci, jednak tylko na etui jednokolorowym, bez dodatkowych nadruków.

Nie wskazane, a nawet zabronione jest używanie płynów do mycia szyb, amoniaku, rozpuszczalników. Nie stosuj twardych, szorstkich szczotek oraz myjek.

Silikonowe etui do telefonu czyść regularnie, by brud nie zaczął wchłaniać się w powierzchnię.

Polecamy przezroczyste etui na telefon Apple Iphone 11 Pro Max: https://xwing.pl/ETUI-POKROWIEC-FUTERAL-c2502?o_525=1

Etui na smartfon zaczyna żółknąć?

Niestety nie ma na to skutecznego sposobu na odbarwienie pożółkłego etui. Pokrowiec ciągle narażony jest na kontakt z zanieczyszczonymi powierzchniami, powietrzem i dłońmi (przeważnie brudnymi np. od tłuszczu). Na żółknięcie ma również wpływ promieni słonecznych.

W internecie jest wiele pomysłów, porad, by etui wrzucić do wybielacza, my to jednak odradzamy. Wybielacz może trwale zniszczyć silikonowe tworzywo, nie mówiąc już o kolorze i naddruku Twojego pokrowca.