Kupujesz nowego iPhone XS. Normalną rzeczą jest, że zaczynasz o niego dbać od pierwszych minut po zakupie.
Chyba pierwsze, co przychodzi na myśl, to etui na telefon. Zapamiętajcie - lepiej późno, niż wcale.

Na rynku znajdziemy wiele różnego rodzaju etui:
  • silikonowych;
  • skórzanych;
  • materiałowych;
  • z klapką lub bez;
  • kolorowych;
  • przeźroczystych.

Wybór jest trudny, jak wybrać to odpowiednie etui dla Twojego iPhone XS?

Jasne, że wybór to w więszkości przypadków kwestai gustu, a my podpowiemy Wam, jak wybrać to najlepsze.

Silikonowe etui na telefon Apple, czy zawsze to najlepsze wyjście?

Czy będzie pasował do garnituru? Jeśli musisz być elegancki w Twojej pracy, to czasem silikonowe albo kolorowe etui nie będą dobrze wyglądać (Etui Disney TIM Minnie). Pomyśl wtedy o etui bardziej biznesowym, może materiałowym, może skórzanym. A może kabura, choć nie jestem zwolennikiem tego typu. Przy pasku nosiło się telefony pod koniec poprzedniego stulecia. Tak więc wybór zabezpieczenia dla Twojego iPhone'a zależy od stylu życia. Prowadzisz bardziej aktywny styl, przyda Ci się etui wzmocnione, odporne na upadki, zarysowania i kurz. Idealnym przykładem etui dla Iphone XS jest Element Case Recon Iphone X Coyote.

Etui na telefon powinno być oczywiście dostosowane do modelu telefonu. Powinno pasować i chronić z każdej strony, także przed upadkami.

Czy im cieńsza obudowa na smartfon Iphone XS, tym lepsza?

Jasne że 11mm obudowa wygląda fajnie, więc po co ją pogrubiać? Osobiście polecam etui z tzw. bumperem, czyli dodatkowymi wzmocnieniami na rogach obudowy. Np. coś takiego: https://xwing.pl/Etuiology-Nero-Etui-iPhone-Xs-X-szklo-na-ekran-p12382. Dla bardziej zaradnych proponuję etui z klapką, zabezpieczające dodatkowo ekran smartfona - Bugatti Etui Zurigo iPhone Xs. Wybór należy do Ciebie.