• Płatności i dostawy

 

Dostępne formy płatności 

 

  • przelew na rachunek bankowy Sprzedawcy

          OXYGEN Robert Psiuk

          IDEA BANK  nr konta    42 1950 0001 2006 7080 9286 0001

           W tytule prosimy podać ID (numer) zamówienia

  • szybki przelew online za pośrednictwem platformy płatniczej Blue Media S.A. 

  • karta płatnicza za pośrednictwem platformy płatniczej Blue Media S.A. 

* Visa
* Visa Electron
* MasterCard
* MasterCard Electronic
* Maestro

https://xwing.pl/upload/bobic/images//2019-04-10-banner_1215x200A-2-.png

Szybkie płatności online umożliwiają wykonanie szybkiego przelewu z wybranego banku. Przelew jest księgowany online, dzięki temu już w kilka minut  Sklep zaksięguje wpłatę, zamówienie będzie opłacone i zostanie przekazane do wysyłki.

W przypadku wybrania płatności za pośrednictwem platformy płatniczej Blue Media, podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

W przypadku wybrania przez Kupującego płatności z góry, (zwykły przelew bankowy) za zamówienie należy zapłacić w terminie 3 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Sprzedawca informuje, że w przypadku niektórych metod płatności, ze względu na ich specyfikę, opłacenie zamówienia tą metodą jest możliwe wyłącznie bezpośrednio po złożeniu zamówienia.

Kupujący dokonując zakupów w Sklepie akceptuje stosowanie faktur elektronicznych przez Sprzedawcę. Kupujący ma prawo wycofać swoją akceptację.

 

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

 

Termin realizacji zamówienia wskazany jest w Sklepie i wynosi do 2 dni roboczych w przypadku dokonania płatności (autoryzacja płatności potwierdzona) do godziny 15-ej.

W przypadku, gdy Kupujący wybrał płatność przelewem, Sprzedawca przystąpi do realizacji zamówienia po jego opłaceniu, czyli zaksięgowaniu wpłaty na koncie Sklepu.

W przypadku wyboru płatności online, po uzyskaniu pozytywnej autoryzacji Sprzedawca przystępuje niezwłocznie do realizacji zamówienia.

Zamówienia opłacone do godziny 15:00 realizowane są tego samego dnia, czyli przygotowywane do wysyłki i przekazane firmie kurierskiej. Realizacja dostawy dotyczy tylko dni roboczych - od poniedziałku do piątku.

W przypadku, jeśli złożone zamówienie zostanie opłacone w sobotę, bądź niedzielę oraz dni ustawowo wolne (świąteczne) realizacja dostawy następuje w kolejny najbliższy dzień roboczy.

W sytuacji, gdy w ramach jednego zamówienia Kupujący zakupił towary o różnym terminie realizacji, zamówienie zostanie zrealizowane w terminie właściwym dla towaru o najdłuższym terminie.

Towar dostarczany jest wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Towary zakupione w Sklepie dostarczane są w zależności od tego jaka metoda dostawy przyporządkowana jest przy danym produkcie.

  • za pośrednictwem firmy kurierskiej  DPD (towary wysyłane z magazynu zewnętrznego)- koszt dostawy 9,99 zł

  • za pośrednictwem Envelo - Grupa Poczta Polska (towary wysyłane z mgazynu sklepu) - koszt dostawy 9,99 zł

Ważna informacja

Szanowny Kliencie,

Z uwagi na fakt, iż sklep posiada dodatkowo magazyn zewnętrzny, z którego zamówiony towar wysyłany jest bezpośrednio do klienta, może zdarzyć się, że Twoje zamówienie skladające się z dwóch sztuk będzie wysłane w dwóch oddzielnych paczkach.  Czas realizacji wskazany w zamówieniu nie ulega wydłużeniu, koszt dostawy towaru (przykładowo dwóch paczek pochodzących: jedna  z magazynu sklepu, kolejna z  magazynu zewnętrznego) nie ulega zmianie i wynosi  9,99 zł dla całego zamówienia.